سوالات متداول :

شما به سادگی می توانید با کلیک کردن روی دگمه ورود/ثبت نام ، اکانت کاربری خود را در سایت ایجاد کرده و به راحتی از خدمات این سایت استفاده کنید .

خیر ، ثبت نام در سایت برای همه کاربران رایگان می باشد .

بله اطلاعات شما در سایت مهرکام به جز رزومه کاری شما محفوظ است برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

در مرحله اول شما بصورت کاملاً رایگان روی سایت ثبت نام کنید ، رزومه خودتان را تکمیل کنید و با توجه به تخصص و کشور مقصد شما ، موقعیت های شغلی توسط کارشناسان به شما معرفی می شود .

خیر ، شما بعد از ثبت نام و تکمیل فرم رزومه می بایست به حساب کاربری خود مراجعه کرده تا از موقعیت های شغلی مناسب با شرایط شما که برایتان ارسال می شود آگاه شوید .

متاسفانه خیر ، با توجه به محدود بودن موقعیت های شغلی اولویت و حق تقدم با کاربرانی است که مدارک خود را سریعتر تکمیل نمایند .

بله ، شما می توانید در صورتیکه در چند حوزه کاری دارای تخصص لازم و رقابتی باشید از این امکان استفاده کنید .

خیر ، شما در مرحله ثبت نام احتیاج به ارسال مدارک خاصی ندارید ولی در زمان تکمیل پرونده برای ارسال به کارفرمای خارجی مسلماً می بایست مدارکی متناسب با شغل درخواستی به شرکت ارائه کنید .

لیست مدارک لازم رابطه بسیار مستقیمی با نوع شغل ، موقعیت ، جایگاه شغلی و کشور مقصد دارد که قبل از نهایی شدن فرآیند استخدام شما توسط همکاران به اطلاع شما خواهد رسید .

مسلماً احاطه داشتن به زبان کشور مقصد نه تنها در روند کاری بلکه در روند زندگی شما در آن کشور نقش به سزایی دارد ولی برای خیلی از موقعیت ها و ردیف های شغلی مدرک زبان اجباری نیست .