گام های اساسی برای مذاکره در مورد بهترین حقوق بعد از پذیرش شغل

پس از صرف زمان و انرژی برای جستجوی فرصت مناسب جدید، این پیشنهاد را پذیرفته اید. شما می دانید که باید در مورد حقوق خود مذاکره کنید، اما مطمئن نیستید که چگونه بهترین کار را انجام دهید.

نگران نباش! شروع یک کار جدید یکی از بهترین زمان‌ها برای مذاکره برای پول بیشتر است، زیرا شرکت‌ها انتظار دارند که به کاندید استخدام شده جدید پول بیشتری ارائه دهند تا آنها را وارد کار کنند. در واقع، مذاکره نکردن در حال حاضر می تواند از دو جهت به شما آسیب برساند: مذاکرات آینده از سطح پایه پایین تری شروع می شود، و شرکت ممکن است تصور کند که به راحتی می تواند شما را با کمترین هزینه راضی کند.

این نکات را در نظر بگیرید تا به شما کمک کند آماده شوید تا بهترین حالت خود را داشته باشید و از این زمان مهم برای افزایش حقوق خود نهایت استفاده را ببرید.

از کارشناسان کمک بگیرید

استخدام‌کنندگان نیروی انسانی یا اجرایی مهارت‌ها و دانش داخلی بازار کار فعلی را دارند و می‌توانند به شما در مذاکره بهترین بسته پاداش کمک کنند. ممکن است احساس کنید که ایده خوبی از ارزش مهارت‌های خود دارید، اما استخدام‌کنندگان می‌بینند که استخدام‌های جدید در صنایع و مناطق چه درآمدی به دست می‌آورند و می‌توانند بینش بیشتری در مورد روندهای جبرانی که بیشتر به شما مربوط است را به شما ارائه دهند.

  1. پاداش ها و مزایای خود را در نظر بگیرید

حقوق و دستمزد معمولاً اولین چیزی است که هنگام در نظر گرفتن پاداش خود در نظر می گیرید، اما این تنها عنصر نیست. مزایا و هدیه‌های شما می‌تواند ارزش غیرنقدی زیادی به کل بسته غرامت اضافه کند. بسته به نیاز و ارزشی که دارید، می توانید برای زمان تعطیلات بیشتر، برنامه ای انعطاف پذیرتر، بودجه برای پیشرفت حرفه ای، افزایش مزایا و موارد دیگر مذاکره کنید.

  1. از آرگومان خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

هیچ شرکتی فقط به خاطر درخواست شما پول اضافی به شما نمی دهد. هر چه بتوانید دلیل محکم‌تری برای اینکه چرا مستحق حقوق بالاتر هستید، بیشتر کنید، احتمال بیشتری برای دریافت آن خواهید داشت. شما این موضوع را نه با اشاره به گرانی اشیا یا اندازه وام های دانشجویی خود – شما باید نشان دهید که چه چیزی را روی میز آورده اید. تاریخچه کاری خود را مرور کنید تا دستاوردهای ملموس را برجسته کنید – زمانی که گردش کار را برای کاهش خطاها بهبود داده اید، فرآیند کارآمدتری ایجاد کرده اید یا فروش را افزایش داده اید. در حالت ایده آل، اعداد سختی برای پشتیبان گیری از آن خواهید داشت، اما یک داستان متقاعد کننده نیز می تواند موثر باشد.

مذاکره در مورد حقوق بالاتر مهم و اعصاب خردکن است، اما کمک در دسترس است. راهنمای حقوق و دستمزد 2024 ما را دانلود کنید تا مطمئن شوید که بهترین اطلاعات را برای مذاکره حقوق بعدی خود دارید.

منبع:

https://www.century-group.com